Kategoriler
2019 Burç Yorumları

Başak Burcu 2019 Yorumu

Güncellendiği tarih 21.04.2018 saat 10:33

Başak Burcu 2019-2019 Başak burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Başak Burcu 2019 İş Hayatı

Başak Burcu 2019 iş hayatı hiç ama hiç beklenmedik güzelliklerin yaşanacağı bir yıl olacak. Sebebini tam çözemedik ama yıldız haritasında iş yaşamı hattında müthiş bir parıltı yıl boyunca görülüyor.

Bu durum, işsiz Başaklar için hayatının işini bulacağı bir yıl olduğu anlamına ve zaten bir işi olan Başaklar içinse yükseliş anlamına geliyor olabilir. Şirket sahibi ya da girişimci/yatırımcı olan Başaklar ise çok başarılı projelere bu yıl imza atabilirler.

Geçen son iki üç yılda, sırtında birçok gereksiz yük taşıdığını fark etmiş ve bu yolda arınmaya gitmiş Başaklar için bu parıltının sebebi belki de budur! Arındıkça ferahlama, ferahladıkça da doğru hamleler gelişir. Bu yıl görünen başarılı iş hayatı bunun bir sonucu olabilir.

Başak Burcu 2019 Aşk Hayatı

Başak Burcu 2019 aşk hayatında bu sene de üzücü olaylar yaşayabilir fakat yaşanılacak olaylara akıllı çözümler getirebilen Başaklar bu süreci güzel atlatacak.

İnsanlara sonsuz güven huyunuzu biraz daha törpüleyin. Herkesi kendiniz gibi temiz kalpli görmeyin. İpin ucunu kaçırarak herkese eşit oranda güvensizlik de duymayın. Aradaki ince çizgiyi korumak gerek!

Başakların aşk yaşamında ihtiyaçları olan diğer bir konu ise hareketlilik. Bir kadermişçesine Başaklar genellikle durağan ilişkiler yaşarlar. Bu sene bu konuda atılımlar yapabilirsiniz. Evliliğiniz ya da sevgilinizle olan ilişkinize renk katmak için hamleler yapabilirsiniz.

Yalnız olan Başaklar ise bu yıl aşkı olmasa da sevgi ve saygı dolu olan bir ilişki yakalayabilirler.

Başak Burcu 2019 Tılsımlı Görevi

Başak Burcu 2019 tılsımlı görevi ‘Huzur’. Çevrenizden önce kendinize huzur bulmak göreviniz. Huzur hiç birimizin hayatına kendiliğinden gelmiyor, bunu ancak biz yaratabiliriz. Enerjimizi düşüren, moralimizi bozan insanları hayatımızdan çıkararak, mali açıdan zordaysak refah seviyemizi nasıl artıracağımızı düşünerek ve bu yönde planlar yapıp bir an evvel uygulamaya başlayarak… Bir yerden başlayın ve kendi huzurunuza çalışın bu sene. Aksi halde 2019’da burcunuza bahşedilmiş mucizeleri göremeyeceksiniz.

Hayatınıza ivme kazandıracak mucizeler bu sene 3 kez yaşanacak. İlki 14 Mayıs 18 Mayıs arası, ikincisi 02 Temmuz 08 Temmuz arası, üçüncüsü ise 24 Kasım 25 Aralık tarihleri arasında olabilir.

Bu tarihlere dikkat kesilin ve mucizelerinizi yakalamak için tılsımlı görevinizi yıl boyunca uygulamayı unutmayın.

Başak Burcu 2019 Sağlık Durumu

Başak Burcu 2019 sağlık durumunda ilk olarak göz sağlığına dikkat etmeli. Sonra da idrar yollarına. Bu bölgelerde hassasiyet görülebilir. Ayrıca irili ufaklı baş ağrıları da görülebilir. Bu bölgeler ya da başka bölgelerle alakalı ciddi bir rahatsızlık görünmüyor.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa spesifik bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, yerini, saatini ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan kişiye özel astroloji yorumu alabilirsiniz.

“Aşk, iş, evlilik hayatım nasıl olacak?” türü genel ve çok kapsamlı sorular cevaplanmayacaktır!

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“Başak Burcu 2019 Yorumu” için 50 yanıt

öncelikle merhaba
07/09/1969 üsküdar sabah 7,00 dogmuşum . şu anda giden bir ilişkim var ama takıntılı halimden dolayı sıkıntılı ve maddi açıdan sıkıntılarım gececek miş. erkek arkadaşım 22/01/1984 diyarbakır dogumlu

Sözünü ettiğiniz sıkıntılar bir süre daha devam edecek Sevgili Yeşim fakat yıl sonuna doğru hayli olumlu gelişmeler olacak.

2019 yılında aşk durumum nasıl olacak yeni bir ilişki olacakmı 10.09.1988 saat 10:30 Elâzığ doğumluyum

2019 başak burcu iş hayatı biraz değişken, sizin sıkıntılarınız bir süre daha devam edebilir.

09.09.1963 tarihinde Kırıkkale’de annemin dediğine gore ikinci vaktine yakın dogmusum. Benim sorum 2019 maddi acidan rahatlayacagimiz bir yıl olacak mi.

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.