Erkekleri azdıran sözler ve davranışlar için bu hazır cümleler ve mesajlar önerimize göz atın. Erkekleri azdırmak için söylenen sözler ve hareketler hakkında tavsiyeler.

Erkekleri tahrik eden sözler ve hareketlerin etkisi erkeklerin işitsel uyarıya açık varlıklar olmasından kaynaklanır. Bazen hiç ummadığınız sözler onlar için öylesine kışkırtıcı olur ki şaşar kalırsınız! Erkekleri azdıran sözler için ‘Bu sözlerin belli bir kalıbı vardır, şu sözler ve mesajlarla yaşayacağı heyecan tavan yapacaktır.’ diyemeyiz fakat bazı nörolojik standartlar var ki işte bu standartlara uyarsanız erkeği çıldırtan tahrik edici etkiyi yaratabilirsiniz. Ardından bazı özel davranışlar ile bu durumu daha da keyif verici hale getirebilirsiniz. Nasıl mı? Hepsi aşağıdaki satırlarda. Erkekleri azdıran argo kelimeler ve çok dahasını bulabileceğiniz Aşk Rehberi pdf kitabını da bu yazımızın son satırında bulacaksınız.

Erkekleri Azdıran Sözler Nasıl Olmalı?

Erkekleri azdıran sözler ve davranışlar öncelikle mutlaka seksi bir görüntüyü çağrıştırmalıdır. Çünkü erkekler özellikle sözleri duydukları anda gözlerinde hemen canlandıran bir beyin sistemine sahiptir. Duydukları şeyler için ya da okuyacakları mesajlar için hemen görsel bir sahne yaratırlar zihinlerinde. Görmeye başladıkları sahnede onları cinsel olarak uyaran bir şeyler varsa o söz, erkekleri baştan çıkaran azdıran sözler listesine girmiş demektir.

Erkekleri azdırmak için sözler olan örnekleri aşağıda vereceğiz ama işin mantık kısmını anlamanızın da büyük faydasını görecek, böylece kendi sözlerinizi cümlelerinizi ve mesajlarınızı kendiniz yaratabilir hale geleceksiniz. Bu nedenle hazır cümleler ve mesajlara geçmeden önce işin mantığını anlatmaya birazcık daha devam edeceğiz.

İkinci olarak tutku barındırmalı bu cümleler. Yani ruhunuzun derinliklerinde bir yerde yoğun istek, arzu hissettiren detaylara sahip olmalı. Neden? Çünkü erkekleri azdıran durumlardan en önemlisi arzulandıklarını hissetmektir. Bundan son derece haz duyarlar. Ama bu arzuyu samimiyetli davranışlarla görmeleri gerekiyor. Samimi davranışlar gören ve bunu hisseden erkek kendisinin kadına çekici göründüğüne emin olur, erkekliği yüceltilmiş olur, egosu tatmin olur. Unutmayın, erkeği en çok motive eden şeylerden biri budur.

Erkekleri azdıran sözler ve cümleler hakkında son olarak da şunu söyleyebiliriz, erkeğin eril enerjisine mutlaka hitap etmelisiniz. Yani onun gücünü gördüğünüzü ve bu güce hayran olduğunuza dair işaretler vermelisiniz. Böylece eril enerjisindeki tıkanık noktalar yavaş yavaş açılmaya ve bunu yapan kadına doğru hızlıca akmaya başlarlar. Erkeğin kadının ruhunu okşamasını bilmek gibi, kadın da erkeğinin ruhunu bu şekilde okşamayı bilmelidir.

Ek olarak, erkekleri azdıran bu sözleri söylerken ses tonunuzun ve vücut dilinizin nasıl olacağının da hayli önemli olduğunu belirtelim. Çok basit bir sözü seksi ses tonu ve beden dili ile çok etkili bir hale getirebilirsiniz. Bu nedenle azdıran sözleri ya da mesajları azdıran davranışlarla pekiştirmeniz çok önemli. Aşk Rehberi kitabında resimli ve yazılı anlatımla hem sözleri hem de davranışları görebilirsiniz.

Erkekleri Azdıran Sözler Hazır Cümleler ve Örnekler

  1. Bir adada mahsur kalsam yanımda götüreceğim 3 şey sen olurdun. Sen, sen, sen. (Gözünde canlanan sahneyi düşünün! Masmavi bir su, sıcacık kumlar, mis gibi bir hava ve sizle baş başa.)
  2. Dünyaya bir kez daha gelsem yine sana ait olmak isterdim. (Tutku barındıran cümlelere iyi bir örnektir bu.)
  3. Ruhundaki güce hayran olduğum tek erkek sensin ve bu yüzden seni delice arzuluyorum. (Bu örnek de eril enerjisine gönderme yapan cümlelerden bir örnekti.)

Dikkat ederseniz erkeği azdıran bu cümleler, seksi çağrışımları direkt olarak yapmayan ama erkeğe bu yönde hissiyat veren sözlerdir. Yani üstü kapalı yollardan azdırıcı etkisi bulunur.

Erkekleri azdıran sözler ve mesajlar illa Dirty Talking, edepsiz laflar barındırmalıdır diye bir kural yok hanımlar. Siz de yukarıdaki örnekleri baz alarak kendi cümlelerinizi oluşturabilirsiniz. Veya aşağıda göreceğiniz Aşk Rehberi isimli pdf kitaba sırtınızı yaslayabilir, erkekleri azdıran argo kelimeler barındıran sözleri ve davranışları bu kitapta eksiksizce bulabilirsiniz.

Mutlu Haberler