Erkekleri azdırmanın yolları maddeler halinde sıraladık. Erkekler nasıl azar nasıl azdırılır işte tavsiyeler. Erkekleri azdırmanın en iyi yolları yöntemleri ve püf noktaları burada. Erkekleri azdırmak için ne yapmalı erkek arkadaşımı kocamı azdırmanın yollarını arıyorum diyenlere kilit bilgiler verdik.

Sizin için özel olan o erkek, belki kocanız belki sevgiliniz. Statüsü ne olursa olsun onda heyecan verici, iç kabartan, azdırıcı bir etki bırakmak istiyorsanız vereceğimiz yöntemler çok işinize yarayacak. Erkeği azdırmak inanın hiç zor değil hanımlar ama bunu yaparken kalitenizden ödün vermemek zor olabilir! Basit bir kadın imajı çizmek istemiyorsanız, kalite algısı sizin için önemli ise aşağıda maddeler halinde sıraladığımız şeylere kulak verin. Erkekler nasıl azar sorusunun pek çok cevabını bulacağınız bu yazıda tüm detaylara ve dikkat etmeniz gereken şeylere maddeler halinde değindik. Erkekler nasıl azdırılır ve tabiki erkekleri azdırmak için yapılması gerekenler nelerdir işte yöntemler.

Erkekleri Azdırmanın Yolları Öncesinde Dikkat!

Erkekleri azdırmanın yolları öncesinde dikkat etmeniz gereken bir bilgi paylaşalım. Karşınızdaki erkek nasıl bir yapıdadır elbette bunu kesin olarak bilemeyiz fakat erkekler nasıl azar konusunda kesin bir cevap olarak şunu söyleyebiliriz ki erkeklerin çoğu cinsel olgunluğa erişmiş değildir. Bu tip erkekleri azdırmak son derece kolaydır. Kimi erkek ise cinsellik açısından karnı hayli tok olabilir. Bu erkekleri azdırmak ise son derece zor olabilir. Bu tip bir erkeğe sahipseniz, onu heyecanlandırmak niyetiyle yapacağınız tavırlar ters etki yaratabilir ve ona çok itici gelebilir. İşte bu noktada dikkat etmeniz gereken şey erkeğinizin profilini iyi belirlemektir. Böylece onun zevkine en uygun olabilecek azdırıcı tüyolardan en uygun seçimi yapabilir ve kaş yapayım derken göz çıkarmamış olursunuz.

Peki, zor erkekleri azdırmanın en iyi yolları nelerdir? Aşağıda sunmuş olduğumuz yöntemler, zor erkekler baz alınarak sıralanmış azdırma yöntemleridir. Erkekleri azdırmanın yollarında az önce verdiğimiz önemli detaya dikkat etmeniz gerektiğini bir kez daha vurgulayıp, erkek nasıl azdırılır konumuza geçebiliriz.

Erkekleri Azdırmanın Yolları ve Yöntemleri

Erkekler nasıl azar, nasıl azdırılır bu konuda derlediğimiz 15 maddemiz şöyle;

 1. Erkeği azdırmanın yöntemlerinden ilkinde fantezilerin lafını edeceğiz. Sıra dışı bir fantezi yaratın ve bunu ona ballandırarak anlatın.
 2. Göğüs ve sırt dekoltesinin gücünden faydalanın. Her iki dekolte aynı anda olmasın. Bir gün göğüs dekoltesi, başka bir gün sırt dekoltesi kullanın.
 3. Parmaklarının emilmesine bayılırlar. Arzulu şekilde yapacağınız ufak bir emiş bile onu delirtecektir.
 4. Bir gece o ne isterse yapabileceğinizi kulağına fısıldayın. Erkekleri azdırmanın en etkili yollarından biridir!
 5. Erkekleri azdırmanın püf noktaları olarak 5.maddemiz öpücük oyunu oynamaya davet etmeniz olacak. Başka hiçbir şey yapmadan dakikalarca öpüşün.
 6. Aklında olan bir fanteziyi canlandıracağınızı söyleyin. Örneğin kızıl saçlı bir kadın hayali varsa kızıl renkli bir peruk edinin ve o şekilde sevişin. Erkekleri azdırmanın yöntemleri içerisinde çok etkin bir yoldur.
 7. Erkekleri azdıran pozisyonlar ve bu pozisyonların gücünü yabana atmayın. Azdırıcı etkili pozisyonları mutlaka uygulayın.
 8. Erkek nasıl azdırılır sorunuza en etkili cevaplardan biri şu. Karşısında mastürbasyon yapmak istediğinizi söyleyin.
 9. Erkekleri azdırmanın yolu olarak bir diğer yol ise ona özel bir gece hazırlamaktır. Mumlar, harika bir müzik! En önemlisi de kendinizi hazırlayın. Erkekleri baştan çıkaran seksi aksesuarlarla bedeninizi süsleyin.
 10. Erkekleri sekste etkilemenin yolları ve taktiklerini öğrenin, uygulayın. Çünkü erkeği azdırmak kadar, seks esnasında onu etkilemeye devam edebilmek de çok önemli.
 11. Hiç beklemediği anlarda kulak memesini dudaklarınızın arasına alın.
 12. Zaman zaman uzunca ona bakın sonra ondan utanıyormuş gibi gözlerinizi kaçırın. Buna bayılırlar!
 13. Afrodizyak parfümler ve erkekleri azdıran yiyecekler hakkında bilginiz olsun. İşinizi kolaylaştıracak detaylardır bunlar.
 14. Erkekleri azdıran sözler konusunda dağarcığınızı artırın. Erkekler işitsel uyarılmaya çok açık varlıklardır.
 15. Onla birlikte katıldığınız sosyal etkinliklerde etrafınızdaki insanları dert etmeden ama gözlerine de sokmadan onun özel noktalarına dokunun.

Erkekleri azdırmanın yolları ile ilgili bilgiler elbetteki bu maddelerle sınırlı değil. Hayal gücünüzü çalıştırarak siz de pek çok yöntem bulabilirsiniz. Önemli olan şey, hitap edeceğiniz erkeğin karakter ve mizacını ön planda tutmaktır. Bu yolla en doğru hamleyi yapabilir ve onun nazarında son derece heyecan verici azdırıcı bir kadın olabilirsiniz. Erkekler nasıl azar nasıl azdırılır ile ilgili tavsiye etmiş olduğumuz bu yöntemlerin işinize yarayacağını umuyor ve son olarak sizi Aşk Rehberi kitabı ile buluşturuyoruz. Erkekleri azdırmak için ne yapmalı sorunuza bu kitapta çok daha açık ve net cevaplar bulacağınızı söyleyebiliriz. Hem de resimli ve yazılı anlatım ile!

Kitap resmi üzerine tıklayarak siz de okuyabilirsiniz.

erkekleri azdırmanın yolları, erkeği azdırmanın yolları