Yengeç Burcu 2018-2018 Yengeç burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Yengeç Burcu 2018 Aşk Hayatı

Yengeç Burcu 2018 aşk hayatında bazı iniş çıkışlar yaşayabilir. Gerçek aşkı bulması için bu iniş çıkışlara ihtiyacı var. Yengeçler aşka tutkun insanlardır. Kadını da erkeği de böyledir. Hayatlarında aşk yoksa kendilerini başka bir şeylere adamaya meyillidirler ama gerçek aşkı bulurlarsa dünyayı unutacak güce sahiptirler. Bunu dile getirmeseler de ruhunun derinliklerinde gerçek aşk arayışı hep vardır. Bu sene de bu arayış devam edecek!

Yengeç erkeklerinin hayranlık duyup aşk yaşayacakları en ideal burcun Akrep olduğunu hatırlatalım. Yengeç kadınlarının ise kısa vadede yay burcu erkeği ve uzun vadede ise Kova erkeği ile mutlu olabileceğinin altını çizelim. Evli olanlar, önerilen bu burçlarla evli değillerse kendilerini asla tamamlanmış hissedemeyebilirler.

Geçen yıl Yengeçlere şunu demiştik; ‘Kalbinizin derinliklerinde var olan ilişkinizle ilgili tatminsizlikleriniz varsa bu hislerinizi yabana atmayın ve kurcalayın’. Çünkü aşk insanı olan Yengeç eğer eksik bir ilişki içerisindeyse yaşam enerjisi hayli düşecek ve hayatının her alanında olumsuzluklara davetiye çıkaracaktır.

Yengeç Burcu 2018 İş Hayatı

Yengeç burcu 2018 iş hayatında maddi kazanç anlamında yine şanslı olacağı bir yıl yaşayacak. Özellikle inşaat sektöründe olan Yengeçler hızlı bir çıkış yakalayabilirler. Siyasi ya da hobi ağırlıklı aktivitelerde azalma yaşayıp iş ve para dünyasına odaklanan Yengeçler keseyi hayli doldurabilir.

Girişimci Yengeçlere eğer maddi imkanları el veriyorsa batık ya da zor durumda olan projeleri devir almaları ve bu projeleri geliştirmeleri önerilebilir. Ayrıca finansal gücü olmayan mucitlerin projelerine de yatırım yapabilirsiniz. Yengeçlerin derleyici toplayıcı yapılarını iş yaşamında avantaj olarak kullanmaları onlara büyük faydalar sağlayabilir.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Yengeç Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

Yengeç burcu 2018 tılsımlı görevi ‘Arınmak’. Hayatınızın her alanında arınmak! Dost gibi görünen fırsatçılardan, sırtınıza aldığınız gereksiz yüklerden, gereksiz harcamalardan…vb. gibi ne varsa arınmalısınız. Böylece burcunuza bahşedilmiş mucizelerin hayatınıza akmasını sağlayabilirsiniz.

Yaşamınıza fark edilir oranda ivme kazandıracak mucizeler bu sene 3 kez yaşanacak. İlki 10 Mart 17 Mart arasında, ikincisi Mayıs ayı sonu gibi, üçüncüsü ise 11 Kasım gibi olabilir. 11 Kasım’ı geçen yıl söylediğimiz mucize takviminden hatırlayanlarınız olmuş olabilir. Nedenini şu an bilemiyoruz ama 11 Kasım tarihinin sizin için önemli olduğu ortada. Çünkü şu an belirsiz olmakla birlikte önümüzdeki yıl da bu tarihte bir pırıltı görülüyor.

Özetle; bu tarihlere dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi unutmayın ve mucizelerinizin yaşamınıza girmesini sağlayın!

Yengeç Burcu 2018 Sağlık Durumu

Yengeç burcu 2018 sağlık durumunda ciddi problemler yaşamayabilir fakat yine de dikkatli olması gereken şeyler var. Özellikle sinir sisteminizi güçlendirecek tedbirler almanız iyi olabilir. Doğal yöntemler olarak; Probiyotik besinler almak ya da evinizi bir kediye açmak ve onların şifacı güçlerinin yakınında yer almak size çok iyi gelecektir.

Cinsel bölgelerde fiziksel değil ama psikolojik reaksiyonlar olabilir. Aşk duymadığınız biriyle cinsel ilişki kurmayın!

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***