Sekste kadın nasıl olmalı-Yatakta kadın nasıl olmalı neler yapmalı nasıl davranmalı bu yazıda detaylarıyla sıraladık. Cinsel ilişkide erkeği mutlu etmek için işinize çok yarayacak tüyolar burada.

Kadınlar tarafından en merak edilen konulardan biri bu. Bizim işimiz de siz okuyucularımıza faydalı bilgiler aktarmak olduğuna göre bu konu hakkında yazmadan geçemezdik. Cinselliğe dair pek çok bilgiye aç okuyucularımızı aydınlatacak bu tür yazıları ihmal etmiyoruz ve sekste kadın nasıl olmalı hakkındaki soru işaretlerinizi bu yazıda yok edeceğiz.

Sekste Kadın Nasıl Olmalı Ne Yapmalı?

Sekste kadın nasıl olmalı her şeyden önce rahat ve cesur olmalı. Edilgen olup durağan kalmak yerine, hareketli olup etken bir hal almalı. Cinsel ilişkide kadın kişi aktif olduğu sürece erkeğinin beğenisini kazanma konusunda çıtayı yükseltiyor. Şu özgüven konusu, erkeklerin sandığınızdan daha çok dikkat ettikleri bir mesele! Peki sekste özgüvenli görünmek için ne yapmalı?

Daha önce denememiş olabileceği pozisyonlara onu davet etmek iyi bir başlangıç olacaktır. Uzmanlar bunu sıkça vurguluyor. Çünkü bu hamle, kadının özgüvenini erkeğe yansıtan önemli bir faktör. Ayrıca, davet aldığı bu pozisyon hoşuna gidecek olursa ilişkinize özel ‘Yapılabilecekler Listeniz’ genişlemiş oluyor. Bu da çiftler arasında gelişen aşk oyunlarına zenginlik katıyor, bağlılığı arttırıyor.

Sekste Kadın Nasıl Olmalı-Dişil Enerjinin Önemi!

Bir diğer öneri, dişil esintinizi arttıracak hamleler yapmak. Örneğin, hafif bir makyaj yapmak ve yanına biraz da özel aksesuarlar eklemek gibi şeyler. Dişiliğinizi son derece arttıracak bu tamamlayıcı faktörler erkekler üzerinde oldukça etkili. Görsel uyarılmaya hayli açık olan erkek gözü tatmin edilirse, orgazm esnasında ya da ön sevişme esnasında onun daha yüksek bir heyecan duymasına neden oluyor. Bu nedenle, dişil esintinizi arttıracak aksesuarlara cinsel yaşamınızda mutlaka yer vermenizi tavsiye ediyoruz.

Sekste kadın nasıl olmalı konusunda çok büyük fayda sağlayabileceğiniz bir e-kitapla sizi tanıştıralım. Yataktaki Kraliçe e-kitabını buradan indirerek okuyabilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe Kitabı

Cinsel bilgi ve deneyimin insan hayatında ne denli önemli olduğunu siz de biliyorsunuzdur. Bu deneyim ve bilgi her şeyden önce kadında yüksek bir özgüven yaratıyor. Bunla beraber, erkeği nazarında daha bir kıymet görmesini ve hatta ilişkinin refah içerisinde ilerlemesini sağlıyor. Bu son cümleye şaşıranlarınız varsa kısaca izah edelim. Dünya genelinde ayrılan çiftlerin ayrılma nedenlerinin başında cinsel tatminsizlik geliyor. Ülkemizde de bu durum aynı! Kavga, münakaşa, yalan, aldatma gibi şeyler buzdağının sadece görünen yüzü. İlişkide tüm bu huzursuzluklara neden olan temel sebep cinsel uyumsuzluk veya cinsel tatminsizlik. Cinsel açıdan erkeğini tam olarak tatmin edemeyen bir kadına yalan söylemek ya da aldatmak erkek için daha kolay oluyor. Çünkü kadınına olan beğenisi, bağlılığı ve sadakati cinsel tatmin oranında belirleniyor. Yatakta ne kadar iyi iseniz erkeğinizin size kıymet vermeme durumu da o denli düşük oluyor. İşte bu nedenlerle bir kadın yatakta nasıl olmalı sekste kadın nasıl olmalı eksiksizce bilmesi gerekiyor.