Sexi mesajlar erkeklere gönderilebilecek onlara heyecan veren mesajların neler olduğunu yazdık. Bu mesajlarla ona heyecan yaşatabilirsiniz.

Günümüzün sosyal yaşamdaki değişimleri kadın erkek ilişkilerini de hayli değiştirdi. Mesajlar, online yazışmalar artık hayat normlarımızdan biri.  Sexi mesajlar erkeklere kayda değer bir heyecan yaşatıyor ve erkeğin kadınına karşı iştahını kabartan bir etki yaratıyor. İletişim kanallarımız da hayli genişlediği için bu tip yazışmalar artık kadın erkek ilişkilerinde olmazsa olmaz detaylardan biri oldu ve biz de bunla ilgili işinize yarayacak çok önemli tüyolar derledik.

Sexi Mesajlar Erkeklere Heyecan Veriyor!

Sexi mesajlar erkeklere oldukça heyecan veriyor. Siz de eşinize ya da sevgilinize bu heyecanı yaşatmak istiyorsanız gün içerisinde ona sexi mesajlar gönderebilirsiniz. Fakat dikkat edilmesi gereken bir nokta var ki bugün sevgiliniz olan kişi yarın bir bakmışsınız düşmanınız oluvermiş! Bu nedenle dikkatli olmak şart. Erkeğinize göndereceğiniz, sizin için aşk ve sevgi kokan masum bir mesaj yarın öbür gün aleyhinize kullanılabilir bir meta haline gelebilir. Bu yüzden lütfen dikkatli olun!

Bu hatırlatmamızı yaptıktan sonra gelelim erkeklere gönderilebilecek sexi mesajlar listemize.

Sexi Mesajlar Erkeklere Gönderilebilecek Mesajlar Listesi

Öncelikle şunu belirtelim sexi mesajlar erkeklere buram buram sexi kokmak zorunda değil. Bayağılaşmadan, hanım hanımcık yazacağınız mesajlar da erkeğiniz nazarında azdırıcı bir etki yaratabilir. Önemli olan doğru noktalara parmak basabilmektir.

Erkeğin ruhuna işleyecek, derinlerdeki eril enerjisini tetikleyecek şeyler yazmak erkekler nazarında son derece heyecan verici bir durum yaratabilir. Bazen o amaçla yazmadığınız basit bir şey de onda bu etkiyi yaratabilir. Bu noktada muhatabınız olan erkeğin mizacı çok önemli. Yani sexi mesajlar göndereceğiniz erkeğin mizacını iyi analiz etmeli ve o doğrultuda mesajlar göndermelisiniz.

Görsel zekası ağır basan erkekler daha çok fotoğraflı, görsel mesajlardan etkilenirler. İşitme duyusu ağır basanlar ise hem sözcüklerden hem de ses tonunun kombinasyonundan etkilenirler.

  1. Aklımdan çıkarmaya çalışsam da yapamıyorum! Bedenimin her hücresinde her an seni yaşıyorum.
  2. Şu an yanımda olsaydın istediğin her şeyi yapabilirdik.
  3. Seni öyle içime çekmişim ki kokun burnumda, zihnimde, her yerimde!
  4. Elimi bedenimde gezdiriyorum ve bunu yaparken seni düşlüyorum.
  5. Kimse bizi bulamasın hep baş başa olalım diye senle birlikte sarmaş dolaş buhar olup yok olmak istiyorum.

“Sexi mesajlar erkeklere” gönderilebilecek, erkekleri azdırıcı mesajlar bunlardan ibaret değil. Erkeğinizin mizacına göre yaratıcı zekanızı çalıştırarak kendinize özgü mesajlar üretebilirsiniz. Ya da sadece sexi mesajlarla sınırlı kalmaz onu her açıdan heyecanlandıracak bir kadın olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Yataktaki Kraliçe e-kitabındaki eşsiz metotlarını kullanarak erkeğiniz üzerinde azdırıcı etkiler yaratabilirsiniz. Kitabı okumak için yataktakikralice.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe Kitabı