Yengeç Burcu 2019-2019 Yengeç burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Yengeç Burcu 2019 Aşk Hayatı

Yengeç Burcu 2019 aşk hayatında çok ilginç olaylar yaşayabilir. Özellikle son yıllarda aşka olan ihtiyacı yoğun şekilde hisseden Yengeçler bu yıl aşka yaklaşabilirler. Yengeçler aşk insanıdırlar. Hayatlarında aşk olmazsa melankolik bir ruh haline girebilirler. Dünya tarihindeki en büyük aşıklar Yengeçler ve Akreplerdir. Bu yıl aşk konusunda şanslı olacağınız bir yıl olacak.

Hayatınızın aşkıyla tanışma fırsatı var gibi görünüyor. Fakat bu tanışmanın hemen ardından bir ilişkinin başlayacağı sözünü veremeyiz. Yıldız haritanızda bu kısımda bir belirsizlik var!

Evli ya da sevgilisi olan Yengeçler eğer ilişkilerinde geçmişten bu yana gelen bir memnuniyetsizlik, tatminsizlik duyuyorsa bu bir süre daha böyle devam edecek.

Yengeç Burcu 2019 İş Hayatı

Yengeç burcu 2019 iş hayatında mali açıdan hayli rahatlayacağı bir yıl geçirecek. Özellikle yatırımcı ve girişimci kimliği olan Yengeçler umduklarından daha yüksek paralar kazanabilirler. Organizasyon yeteneği iyi olan Yengeçler oluşumuna vesile oldukları yapılanmalarda yenilenme ihtiyacı hissedebilirler. Eskiden onay verdiği bazı detayları geçersiz bulabilir ve yeni yapılanmalara meyil edebilirler.

Çalışan konumundaki Yengeçler için 2019 durağan bir yıl olacak. Mali açıdan sıkıntı da görünmüyor ama olumlu bir sıçrama da görünmüyor.

 

Yengeç Burcu 2019 Tılsımlı Görevi

Yengeç burcu 2019 tılsımlı görevi ‘Eğlenmek’. Son yıllarda emek verdiğiniz şeyler kendinizden ziyade başkalarıydı. Buna artık son verin ve kendi iç dünyanıza hizmet etmeyi öncelikli hale getirin. Eğlenmeye ama doyasıya eğlenmeye başlayın. Eğlenceyi yaratın! Böylece burcunuza bahşedilmiş mucizelerin hayatınıza akmasını sağlayabilirsiniz.

Yaşam kalitenize hayli ivme kazandıracak mucizeler bu sene 2 kez yaşanacak. İlki 09 Temmuz 07 Ağustos tarih aralığında, ikincisi ise 11 Kasım gibi olabilir. Yıldız haritanızda parıldayan dönemlerinizde son 3 yıldır hep 11 Kasım tarihi görüldü. Çok ilginç bir vakadır bu. Başka burçta bu kadar üst üste aynı tarih hiç görülmedi.

Bu tarihlere dikkat edin, tılsımlı görevinizi yıl boyunca unutmayın ve mucizelerinizin yaşamınıza girmesini sağlayın!

Yengeç Burcu 2019 Sağlık Durumu

Yengeç burcu 2019 sağlık durumu bugüne kadar belki de hiç olmadığı kadar iyi olacak. Özellikle sinir sistemi, kemik ve kas yapısı olarak kendinizi çok iyi ve güçlü hissedeceksiniz. Yengeçlerin çoğu iyi beslenmeye dikkat eden kişilerdir. Doğal beslenmeye ya da mevsim sebze ve meyvelerini zamanında tüketmeye önem verirler. Aynen devam! Ek olarak bünyenizdeki faydalı bakterileri artıracak probiyotik besinleri de beslenme alışkanlıklarınıza ekleyebilirsiniz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa spesifik bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, yerini, saatini ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan kişiye özel astroloji yorumu alabilirsiniz.

“Aşk, iş, evlilik hayatım nasıl olacak?” türü genel ve çok kapsamlı sorular cevaplanmayacaktır!

***